İstanbul Beyaz Eşya Servisi

Aynı Gün Garantili Beyaz Eşya Tamir Hizmeti. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır, Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının alanında uzman ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evinizde ve iş yerleriniz de kullanmakta olduğunuz yerli ve yabancı her marka beyaz eşyalarınızın tamir bakım onarım ihtiyaçlarınız da beyaz eşya özel servis olarak sizlerle bir telefon kadar yakınız. Uzman eğitimli tenkisyenler ile güvenilir servis hizmeti Sunuyoruz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl faturalı garantili hizmet veren servisimiz siz değerli müşterilerimizin taktiri kazanmaya devam etmektedir.

1998 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici ustalık kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. istanbul ve ilçelerinde Beyaz Eşya Servis ihtiyaçlarınız olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
istanbul Bulaşık Makinesi Servisi
istanbul Fırın Servisi
istanbul Çamaşır Makinesi Servisi
istanbul Buzdolabı Servisi
istanbul Ankastre Ocak Servisi
istanbul Televizyon Servisi

Sizlere bir telefon kadar yakınız.
Güvenilir Uzman istanbul Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Çağrı Merkezi : 444 08 41