HAKKIMIZDA

Servis Merkezi

İstanbul'un tüm noktalarında geniş bir servis ağına sahip olan Servis Merkezi 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da bir çok markanın servisi olarak bakım, montaj, yedek parça ve servis hizmeti sunmaktadır. Titizlikle sunduğu hizmetler ile artı puan kazanan firmamız, servisler konusunda uzman 444 0 841 kadrosuyla her türlü probleminin üstesinden gelebilmektedir. Her zaman kaliteli, garantili ve güler yüzlü 444 0 841 servis sağlayan firmamız kazanmış olduğu tecrübeleri bütün alanlarda uygulamakta ve yıllardır koşulsuz müşteri memnuniyeti için özen göstermektedir.

Uzman Kadro

Uzman kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Kredi kartı ve kapıda ödeme gibi seçeneklerimiz ile ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Güvenilir, Tecrübeli

Müşterilerimize güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

7/24 Servis

Servisimizde haftanın her günü ve her saatinde güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Kalite Politikamız

İstanbul servisi olarak beyaz eşya, kombi, klima ürünlerinizin, bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Deneyimlerimizden ve hızlı ve garantili ve tecrübeli servisimizden siz de destek almak istiyorsanız çağrı merkezimize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul 444 0 841 servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek 444 0 841 servisi alanındaki teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri koşulları getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına servis ağımız ile destek sağlamak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; Türkiye'de en iyi 444 0 841 servis hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Anadolu ve Avrupa Yakası
Tüm İlçelere Servis Hizmeti..

İstanbul Anadolu Yakası
Ataşehir Teknik Servisi- Beykoz Teknik Servisi - Çekmeköy Teknik Servisi - Kadıköy Teknik Servisi - Kartal Teknik Servisi - Maltepe Teknik Servisi- Ataşehir Teknik Servisi - Pendik Teknik Servisi - Sancaktepe Teknik Servisi - Sultanbeyli Teknik Servisi- Şile Teknik Servisi - Tuzla Teknik Servisi - Ümraniye Teknik Servisi - Üsküdar Teknik Servisi

İstanbul Avrupa Yakası
Arnavutköy Teknik Servisi - Avcılar Teknik Servisi - Bağcılar Teknik Servisi - Bahçelievler Teknik Servisi - Bakırköy Teknik Servisi - Başakşehir Teknik Servisi- Bayrampaşa Teknik Servisi - Beşiktaş Teknik Servisi- Beylikdüzü Teknik Servisi - Beyoğlu Teknik Servisi - Büyükçekmece Teknik Servisi - Çatalca Teknik Servisi - Esenler Teknik Servisi - Esenyurt Teknik Servisi - Eyüp Teknik Servisi - Fatih Teknik Servisi - Gaziosmanpaşa Teknik Servisi - Güngören Teknik Servisi - Kağıthane Teknik Servisi - Küçükçekmece Teknik Servisi - Sarıyer Teknik Servisi - Silivri Teknik Servisi - Sultangazi Teknik Servisi - Şişli Teknik Servisi - Zeytinburnu Teknik Servisi

0
DESTEK TALEBİ
0
ONARIM HİZMETİ
0
PARÇA ARIZASI
20
SENELİK HİZMET

İLETİŞİM

İstanbul'un tüm noktalarında geniş bir servis ağına sahip olan Servis Merkesi 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da bir çok markanın servisi olarak bakım, montaj, yedek parça ve servis hizmeti sunmaktadır.

444 0 841

ÇAĞRI MERKEZİ